Wszechstronne zastosowanie Caterpillar części

Imponujące jest, że portfolio jednej firmy może oferować maszyny, komponenty oraz usługi i rozwiązania, spełniające unikalne potrzeby przeróżnych branż i klientów na całym świecie. Sam katalog części zamiennych reprezentuje, jak bardzo wszechstronna jest ta organizacja.

Co wiadomo o firmie Caterpillar i jaki asortyment oferuje swoim klientom?

Firma Caterpillar, w skrócie CAT to przedsiębiorstwo innowacyjne z prawie stuletnią historią współpracy z przemysłem oraz instytucjami rozwoju technologii na całym świecie. To firma, która projektuje, rozwija, konstruuje, wytwarza i sprzedaje maszyny, silniki oraz przeróżne elementy, w tym Caterpillar części zamienne do tychże wysokiej klasy urządzeń. Co ciekawe, również z sukcesem produkuje opatrzone żółtym logo firmy, dobrej jakości, funkcjonalne ubrania, wytrzymałe buty oraz praktyczne gadżety.
Firma kładzie duży nacisk, aby wykorzystać światowej klasy wiedzę fachową i przyspieszyć tempo badań i rozwoju z korzyścią dla potencjalnych użytkowników.
Caterpillar zatrudnia technologów we wszystkich dziedzinach nauki i inżynierii, eksplorujących najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne, oferuje również licencjonowanie swojej technologii.
Dzięki wydajnym procesom i narzędziom rozwoju produktów, zapewniają jakość i szybkie tempo innowacji, pracę na zaawansowanych procesach produkcyjnych oraz materiałach.

Do czego są przydatne Caterpillar części?

Caterpillar części to rozwiązanie pozwalające na przywrócenie do stanu umożliwiającego bezpieczne użytkowanie maszyn oraz sprzętu wykorzystywanego w budownictwie, górnictwie oraz przemyśle.
Niezależnie od tego, czy będą przydatne dla majsterkowiczów, czy profesjonalnych mechaników, Caterpillar części to wysokiej jakości elementy, które mogą być wykorzystane do naprawy szerokiego asortymentu maszynerii, na przykład silników i cylindrów, układów hamulcowych i kierowniczych, hydrauliki oraz systemów paliwowych. Aby umożliwić wybór najskuteczniejszej alternatywy naprawy w konkretnej sytuacji, części te są dostępne u dealerów na całym świecie.
Ze względu na ryzyko wypadku, firma bezwzględnie zaleca używanie tylko oryginalnych Caterpillar części zamiennych.

Jakie akcje podejmuje Caterpillar w celu zapewnienia zrównoważonego rozwoju

Firma podjęła wezwanie do działania skierowane do ludzi na całym świecie, aby do 2030 r. zająć się pięcioma kluczowymi obszarami: ludźmi, planetą, dobrobytem, pokojem i partnerstwem.
Poprzez inwestycje w nowe produkty, technologie i usługi, Caterpillar ma udział w transformacji energetycznej w przyszłość o niższej emisji dwutlenku węgla.
Firma zobowiązała się do dalszego ograniczania emisji gazów cieplarnianych, jednocześnie pomagając swoim klientom w realizacji ich celów związanych z klimatem.
Cały świat używa sprzętu oraz Caterpillar części do rozwoju infrastruktury, energii i zasobów naturalnych, które poprawiają standard życia ludzi.